Zakelijk 18 maart 2024

Afscheid collega tekst: 54x inspiratie

Gaat je collega voor zichzelf beginnen, heeft je baas een nieuwe uitdaging gevonden of gaat je teamlid met pensioen? Dan is een lief kaartje voor het afscheid van je collega hartstikke leuk. Maar hoe schrijf je nou een passende afscheid collega tekst? We hebben de leukste gedichtjes, spreuken, bedankjes en teksten voor het afscheid van je collega verzameld. Zo wordt de laatste werkdag een bijzonder moment met een lach en een (kleine) traan.

Afscheid collega tekst: handige voorbeelden

Ga je een tekst voor het afscheid van een collega schrijven, dan is het altijd goed om iets persoonlijks aan te halen. Ga bijvoorbeeld kort in op de droge humor van je collega of diens scherpe analyses. Daarnaast is het handig om na te denken over de lengte van de afscheidstekst voor je collega. Schrijven je teamleden bijvoorbeeld allemaal een klein stukje op Ć©Ć©n kaart, of is er meer ruimte? Met de volgende voorbeelden hopen we je alvast iets op weg te helpen.

Inspiratie voor een afscheid collega tekst

Afscheid van een collega tekstĀ 

Wat heb jij de afgelopen jaren veel mooie dingen bereikt. En ook bij je nieuwe baan zal je vast ontzettend veel leren. Bedankt voor je enorme inzet en je (slechte) grappen. We zullen je heel erg missen. Veel succes met je nieuwe uitdaging!

Tekst afscheid collega

Heel veel geluk met je nieuwe uitdaging. Ik zal de dagelijkse kletsmomentjes bij de koffieautomaat missen. Hopelijk vind je snel je draai bij je nieuwe baan; volgens mij gaat dat helemaal goed komen. Succes!

Laatste werkdag afscheid tekstĀ 

Je bent een onmisbare schakel binnen ons team, en toch moeten we je na vandaag missen! Onwijs bedankt voor je fantastische bijdrage binnen [naam bedrijf]. Heel veel succes bij je nieuwe werkgever!

Afscheid collega tekst

Als ik aan je denk, zie ik meteen een grote glimlach voor me. Bedankt voor je ongelooflijke enthousiasme, slimme ideeƫn en aanstekelijke vrolijkheid, we zullen je als team heel erg missen. Ik wens je heel veel geluk met je nieuwe uitdaging!

Tekst voor afscheid collega

Gefeliciteerd met je nieuwe baan! Je nuchterheid, analytische vermogen en tafeltennis-skills zullen vast van pas komen. Bedankt voor je inzet bij [naam bedrijf] en succes met je nieuwe uitdaging.

Tekst afscheid van een collega

Ik ben eigenlijk nog in ontkenning, want ik wil helemaal niet dat je bij ons weggaat! In ieder geval heel erg bedankt voor je droge humor en behulpzaamheid als ik het nieuwe systeem weer eens niet snapte. Heel veel succes in je verdere carriĆØre!

Korte tekst voor het afscheid van een collega

Afscheid tekst collega

Gefeliciteerd met je nieuwe baan. Ik wens je heel veel succes en geluk in je verdere carriĆØre. You got this!

Korte tekst afscheid collega

Hey, harde werker. Bedankt voor je inzet. Succes bij je nieuwe bedrijf!

Tekst voor collega die weggaatĀ 

Werken met jou was een feestje. Ik ga je gezelligheid missen! Hopelijk tot ziens en veel succes!

Collega afscheid tekstĀ 

Gefeliciteerd met je nieuwe uitdaging. Ik wens je heel veel succes en geluk.

Afscheid werk tekst

Een goede collega of een goede vriend? Gewoon allebei! Ik wens je onwijs veel succes en geluk. Je gaat het ongetwijfeld rocken. Tot ziens!

Afscheidstekst voor collega

Vrolijk, grappig en superslim: jij zorgde ervoor dat de werkdagen nooit saai waren. Ik mis je nu al. Heel veel succes en geluk met je nieuwe uitdaging!Ā Ā 

šŸ’› Neemt je collega noodgedwongen afscheid vanwege ziekte of burn-out? Kijk dan eens naar deze beterschap teksten voor een collega.

Bedankt tekst voor je collega 

Heeft je collega zijn of haar laatste werkdag, dan is dat een goed moment om ā€˜bedankt collegaā€™ te zeggen. Schrijf bijvoorbeeld een kaartje met ā€˜bedankt voor de samenwerkingā€™, of bedank je collega voor alle gezellige vergaderingen. We hebben hieronder een aantal leuke bedankt teksten voor je collega op een rijtje gezet.

Bedankt collega

Dag, fijne collega. Ik kon altijd op je rekenen. Bedankt voor alle fijne sparsessies samen!

Tekst bedankt voor de samenwerking collegaĀ 

Heel erg bedankt voor de fijne samenwerking. Soms was het flink aanpoten, maar gelukkig kan je altijd met jou lachen. Veel geluk!

Bedankt voor de samenwerking

Wat hebben wij veel mooie momenten meegemaakt. Ik kon altijd op je bouwen, bedankt daarvoor. Ik zal je gezelligheid missen!

Tekst bedankt collega

Bedankt voor alle mooie kansen die je mij hebt geboden. Het was heel waardevol om met je samen te werken. Heel veel geluk!

Bedankt voor de fijne samenwerking

Ik ben je ontzettend dankbaar voor je inzet, slimme inzichten, motivatie en heerlijke humor. Onwijs bedankt voor de fijne samenwerking. Het ga je goed!

Collega bedanken tekst

Bedankt! Bedankt! Bedankt! Lieve collega, je bent geweldig. Ik weet zeker dat iedereen je heel erg gaat missen. Hopelijk komen we elkaar nog eens tegen!

šŸ’› Kijk ook eens bij deze bedankt kaarten voor je collega.

Gedicht afscheid collega 

Wil je met je afscheid collega tekst nƩt een stapje verder gaan? Dan is een gedicht ter ere van het afscheid van je collega natuurlijk extra leuk. Bij een afscheidsgedicht voor een collega is het mooi als je iets persoonlijks schrijft, maar een kort algemeen gedichtje is ook altijd goed. Hieronder kun je alvast een leuk gedicht voor het afscheid van je collega uitzoeken.

Gedicht afscheid collegaĀ 

Het is geen doei of dag,
maar tot ziens met een glimlach

Afscheid collega gedicht

Een nieuwe baan
Een nieuwe startĀ 
Je gaat hierin slagen
Want je werkt met je hart

– Lief Leven

Gedicht collega bedankt

Vrolijk, slim en altijd in voor een grap.
Elke dag met de lift, en nĆ³Ć³it met de trap!
Bedankt lieve collega, je was top.
Heel veel succes bij je nieuwe job!

Laatste werkdag afscheid gedicht

We nemen afscheid
met een lach en een traan.
Veel geluk met je nieuwe baan!

Gedicht afscheid collega in de zorg

Je bent een harde werker, lief en sociaal,
Ontzettend zorgzaam en ook collegiaal
Succes met je nieuwe baan, geniet en straal
Maar dat komt vast goed, je kunt het helemaal!

Afscheid van een collega gedicht

Knijterslim, grappig en puur.
Heel veel geluk met je nieuwe avontuur!

Gedichtje afscheid collega

Die nieuwe uitdaging ga je aan
Heel veel succes met je nieuwe baan!

Gedicht afscheid collega

Een nieuwe baan
Een nieuwe start
Ga ervoor, en volg je hart!

Tekst kaart afscheid collega

We zullen je missen
maar het is voor een goede “zaak”
Jou wacht nu een andere taak!

šŸ’› Met deze leuke felicitatiekaarten wens je iemand succes met de nieuwe baan!

Afscheid collega tekst met humor

Liggen jij en je collega vaak onder jullie bureautafel van het lachen? Dan is het leuk om met je afscheid collega tekst stil te staan bij zijn of haar heerlijke humor. De volgende grappige teksten voor het afscheid van een collega doen het vast goed op een kaartje. Zo wordt de laatste werkdag meteen een stuk vrolijker.Ā Ā 

Grappig afscheid voor collega met humor

Succes met betere collegaā€™s vinden dan wij!

Grappig gedicht afscheid collega

Jij gaat weg, ik denk f*ckā€¦
Ik zal je onwijs missenĀ 
maar wens je alle geluk!

Speelse tekst afscheid collega

Gaan met die b(an)aan!

Afscheid collega gedicht grappig

Kijk ā€˜m/dā€™r gaan
Hij/Zij heeft een nieuwe baan

Afscheid collega met humor

HĆ© carriĆØretijger! Succes met je nieuwe baan. Go get ā€˜em!

Grappige tekst afscheid collega

Vā‚¬ā‚¬l $ucce$ mā‚¬t jā‚¬ niā‚¬uwā‚¬ baan!

Tekst pensioen collega

Met pensioen gaan is een echte mijlpaal. Je kan eindelijk volop genieten van je familie, vrienden en hobbyā€™s. Gaat je trouwe collega afscheid nemen vanwege zijn of haar welverdiende pensioen, dan is een mooie afscheid collega tekst op zijn plaats. Maar hoe schrijf je eigenlijk een leuke tekst voor het pensioen van je collega? Met de volgende pensioen teksten voor je collega kun je alvast wat inspiratie opdoen.

Tekst pensioen collega

Geniet van je pensioen, lieve collega! Je bent altijd een geweldige schakel binnen ons team geweest. Ook al ga je met pensioen, de deur staat altijd voor je open.

Pensioen collega tekstĀ 

Al [getal] jaar kunnen we op je bouwen. En nu komt daar toch echt een einde aan! Van heel hard werken naar heel hard genieten. Het ga je goed!

Afscheid collega pensioen

Met pensioen gaan is een hele eer, maar let op: je hebt nooit vakantie meer. Geniet ervan lieve [naam]. We zullen je heel erg missen!Ā 

Tekst collega met pensioen

Gestopt met werken! Het enige wat je nu nog hoeft te doen, is lekker genieten van je welverdiende pensioen. Tot ziens!

Collega met pensioen tekstĀ 

Wat gaat de tijd snel, je gaat al met pensioen! Bedankt voor alle mooie, leerzame en gezellige jaren. Het was geweldig om met je te werken. Nu maar even lekker luieren, geniet ervan!

Tekst voor pensioen collega

Geniet van je dik verdiende pensioen. Met jouw positieve instelling zal dat zeker lukken. We gaan je bij [naam bedrijf] heel erg missen. Kom gerust eens langs om bij te praten!

Loesje pensioen humor

Het is lekker dobberen
Op een zee van vrije tijd

– Loesje

Pensioen tekst collega

Niks moet
Niksen mag
Geniet van je pensioen!

Tekst pensioen collega grappig

Nu kan je eindelijk achter de geraniums zitten!

šŸ’› Tip: Schrijf je tekst in een van deze leuke pensioen kaarten.

Spreuken afscheid collega 

Je kunt de afscheid tekst voor je collega net iets extraā€™s geven met een toffe spreuk of quote. De volgende spreuken zijn perfect voor het afscheid van een collega. Van een mooie ā€˜bedankt collegaā€™ spreuk tot een Engelse quote voor het afscheid van je collega: de volgende teksten staan perfect op een afscheidskaart voor je collega.

Spreuk afscheid collega

Go confidently in the direction of your dreams

Afscheid collega tekst van Loesje

Ik besloot dat ik alles kon

– Loesje

Quote afscheid collega

Een punt zetten maakt ruimte voor een nieuw begin.

Afscheid spreuk collega

Vandaag is het begin van iets nieuws

Afscheid collega quote van Loesje

Het vertrek
Beginpunt van mooie ideeƫn

– Loesje

Bedankt collega spreuk

Dat is nou het leuke van pensioen: niks hoeven en de hele dag om ā€˜t te doen.

Engelse quote afscheid collega

Let the new adventures begin

Spreuk afscheid collega

The best time for new beginnings, is now

Afscheid collega quote

Every end is a new beginning

Collegaā€™s bedanken als jij weggaat 

Ben jij degene die afscheid neemt van je collegaā€™s? Dan is het fijn om met wat lieve woorden stil te staan bij de leuke tijd die je hebt gehad op je werk. Daarnaast is het een mooi moment om je collegaā€™s te bedanken voor alle gezelligheid, motivatie en hun harde werk. Twijfel je nog over hoe je je collegaā€™s kunt bedanken? Gebruik de volgende bedankt teksten dan alvast als inspiratie.

Collegaā€™s bedanken bij vertrek tekst

Wauw, wat zijn jullie een topteam. Ik ben enorm blij dat ik deel uit heb mogen maken van [naam bedrijf]. Ik kijk uit naar de volgende stap in mijn carriĆØre, maar ben jullie ontzettend dankbaar voor alle mooie en leerzame momenten. Tot ziens!

Bedankje afscheid werk

Dag lieve collegaā€™s. Jullie hebben me enorm geholpen om te groeien in mijn vak. Ik zal de gezellige sfeer, het mooie werk en alle leerzame momenten ontzettend missen. Hoewel ik heel veel zin heb in deze nieuwe uitdaging, zal ik jullie nooit vergeten. Ik hoop jullie nog eens tegen te komen!

Bedankt tekst afscheid werk

Lieve collegaā€™s, bedankt. In de afgelopen jaren zijn we samen uitgegroeid tot een hechte familie, en daar ben ik ontzettend trots op. Zonder jullie had ik niet de stappen kunnen zetten die ik nu ga doen, om mijn droom te bereiken. Jullie zijn toppers, dank voor de waardevolle tijd!

šŸ’› Tip: Schrijf je woorden op een mooi bedankkaartje voor je collegaā€™s.

Afscheid collega: op naar een nieuw begin

Of je collega nu lekker gaat genieten van een welverdiend pensioen, een nieuwe uitdaging aangaat of het roer omgooit met een andere opleiding: elk einde betekent meestal ook dat er weer een nieuw begin te wachten staat. Wens je collega daarom geluk en succes met een lief kaartje. In de volgende artikelen kun je nog veel meer tekst inspiratie vinden voor het afscheid van een collega. Zo kan hij of zij aan een fris nieuw hoofdstuk beginnen.

ā˜€ļø Motivatie quotes voor kaartjes: 50 positieve teksten
šŸŒˆ Mooie bedankt teksten om ā€˜dankjewelā€™ te zeggen
āœØ Spirituele teksten: woorden vol wijsheid
šŸ€ Trots! 40 geslaagdteksten voor echte toppers

Ook interessant voor jou: