Jacolien heeft deze week een ontzettend leuke uitnodigingskaart gemaakt voor de verjaardag van haar dochter Naomi. Echt een plaatsje waard op ons weblog, ter inspiratie voor alle lezers!
De foto van Naomi is geüpload op de website van kaartje2go. Dat gaat heel gemakkelijk en snel in de kaartjesmaker. Daarna kun je de uitnodigingskaart versieren dmv de leuke versieringen en kaders die we voor je klaar hebben liggen. Zo vind je er dit CONFETTI-kader maar we hebben nog meer kant-en-klare kaders met bijvoorbeeld ballonnen, prinsessen of piraten.
Jacolien heeft daarna het woord FEEST op de kaart geplaatst. Je kunt je tekst in een lettertype maken die jij het mooiste vindt. Je geeft het de kleur die je mooi vindt en de grootte bepaal je ook zelf. Zo maak je echt een UNIEKE kaart!
Wil jij ook zo’n mooie uitnodigingskaart voor een kinderfeestje maken? Dat kan! Zoek een foto uit en upload deze hier.
Het team van kaartje2go wenst Naomi een super gezellige 5e verjaardag toe!
De mooiste uitnodigingen voor een kinderfeestje met versiering maak je zó, bij kaartje2go!
Gepost door: Bienette op 21 april 2010
1 reactie op " Uitnodigingskaart kinderfeestje met versiering "
Marianne
schreef op 25 mei 2010 het volgende
ik vind het een hele leuke uitnodiging
Reageren